اعتماد سازی

امروزه به دلیل کلاهبرداری های مکرر افراد با احتیاط بیشتری در رابطه با خرید آنلاین خودشان اقدام می‌کنند. تا بدون دغدغه از آن خرید کنند. وجود نماد اعتماد و درگاه پرداخت که به نام صاحب وبسایت است. افراد می توانند بدون نگرانی بابت کلاهبرداری خرید را انجام دهند.

فروش آنلاین گسترده‌تر

اگر فردی میخواهد فروش‌آنلاین گسترده تری داشته باشد باید در کنار اینستاگرام از وبسایت و تکنیک های سئو استفاده کند. طراحی سایت  به شما کمک می کند  در کل ایران فروش فوق العاده را تجربه کنید.

برند سازی

بسیاری از افراد وب سایت را برای بازاریابی و فروش آنلاین خود نیاز ندارند و می خواهند از آن برای برند سازی خود استفاده کنند. که البته با تکنیک های سئو و ورودی از گوگل موفق هم می شوند
قبلاً داشتن یک وب سایت فقط کلاس کاری برای آن کسب و کار بود که پشت کارت ویزیت چاپ می‌شد. اما امروزه کسی وب سایت نداشته باشد یعنی از بهترین ابزار بازاریابی عقب‌مانده است. خدمات طراحی سایت  توسط تیم ای پی سی به کسب و کار شما اعتبار و رونق می بخشد. با ما همراه باشید تا با خدمات طراحی سایت  آشنا شوید.

خدمات طراحی سایت در ای پی سی

ای پی سی ابتدا با شناسایی هدف و نیازی که شما از وب سایت دارید شروع می کند. اینکه می خواهید چه وب سایتی را راه اندازی کنید و چه مخاطب هایی شما را دنبال می کنند بسیار مهم است. و باید برای آنها برنامه‌ریزی شود
بعد از بستن قرارداد و مدتی بعداز شروع کار دموی اولیه که آماده شده را به کارفرما ارائه می دهد و نظر خود را درباره طرح بیان می کند
کارفرما ها خواسته هایی در رابطه با طراحی سایت خود دارند. خواسته و نیاز کارفرما بسیار مهم است. چون او می داند چه طرحی مناسب کسب و کارش است. ای پی سی با در نظر گرفتن طرح کارفرما، طرح دیگری هم به او پیشنهاد می‌دهد و طبق توافق نقشه طراحی کامل میشود.
همانطور که میدانید برای شروع هر کاری نیاز به تولید محتوا است. تولید محتوای حرفه ای می تواند نقش خیلی مهمی بر فروش آن برند داشته باشد. پس تیم ای پی سی اولیه را برای وب سایت شما تولید می کند و بعد شما می توانید از مشاوره تولید محتوا هم بهره مند شوید.

امنیت یک مبحث مهم است.مخصوصا برای وبسایت های بزرگ که در سایت خود اطلاعات مهمی دارند. و اگر آنها به خطر بیوفتد به کسب و کارشان بسیار لطمه وارد میشود. تیم ای پی سی با رعایت کامل مباحث امنیتی در خدمت شماست.

قطعا هرکاری نیاز به یک متخصص دارد تا زمانی که ب مشکلی مواجه شد بتواند آن را حل کند. ما بعد از طراحی سایت در کنار شما هستیم تا اگر با مشکلی مواجه شدید به کمکتان بیاییم.

سولات شما درمورد طراحی سایت

سایت من چگونه طراحی میشود؟

طراحی سایت شما کاملا با سلیقه و علایق شما طراحی میشود. همچنین ما برای طراحی سایت شما از برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنیم. تا ظاعر دلخواه و اختصاصی خود را به دست آورید

طراحی سایت من چه مدت طول میکشد؟

طراحی وبسایت شما عزیزان طبق سلیقه شما تقریبا 20 روز طول میکشد و بعد از آن شما میتوانید کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید.

آیا شما خدمات پشتیبانی هم دارید؟

بله صد در صد. تیم ای پی سی برای هر سایت طراحی شده به مدت 12 ماه پشتیبانی رایگان قرار داده است تا شما با خیال راحت کار خود را شروع کنید.